نویسنده : اشکان ارشادی 

چندوقت پیش ، رفع ابهام و ایهام می نوشتم ، همچنین سوتفاهمات را برطرف میکردم ولی برخی سوتفاهمات علاوه بر اینکه قدری درست بود ، اسباب مزاحمت برای بنده را داشت. 

وبی را که در جهت معرفی گذاشته بودم ، تنها برای قبول نماز و روزه های از دست رفته بیشتر برای اموات بود ، ولی چون کشور ما علاوه بر قومیت از لحاظ دین و مذهب هم رنگارنگ است ، دلخوری هایی پدید آورده بود. خوب! دو ماه رایگان به معرفی این وب پرداختم و برای برداشته شدن سوتفاهمات و دیگر دریافت نکردن کامنتهای ناشناس! این لطف را برداشتم. همچنین ایشان هم لطف کرده بودند و پستی برای من زده بودند ولی بهتره که دیگر از پستهای سنجاق شده ، در راستای وب خودمان بهره ببریم. 

دوستان تقریبا درست می‌گفتند : که این حالت پشتیبانی و شخصی گری داره و برخی هم متاسفانه مرا متهم به گرفتن پول میکردند که خدا گواه است ، من حتی یک ریال هم نگرفته‌ام ، ولی در آینده اگر صلاح وب خود را در جهت کسب درآمد قانونی دیدم ، خودم مختارم و قضیه فرق دارد. 

قوانین یا شرعی و عرفی هستند!!! 

یا مدنی!!! 

در قوانین گاهی باید عرف را لحاظ کرد و گاهی شرعی و عرفی با هم ، و گاه مدنی. 

برخی از قوانین ، نوشته نشده‌اند ولی ما را مستم قانونمندی میکنند. 

برخی از قوانین نوشته شده‌اند ولی ما مستم ، گذشت هستیم. 

قوانین مدنی روشن و با ضابطه است ولی در کنار عرف و شرع ، منعطف پذیر می شود. 

حال توجه کنید که : 

وبلاگ اشخانی ، تعداد دنبال کنندگان را دیشب با زحمت فراوان ، آن هم یکنفره همخوانی داد.

همچنین هرکس واقعا نمیخواهد متقابلا دنبال شود ، بازی نکند ، مثلا : وب خوبی دارید منرو دنبال کنید خواهشا. بعد که دنبال می شود ، هرگز متقابلا دنبال نمی کند و در جواب کامنت ، هم می نویسد : بررسی کنم ، و 

این رفتارها باعث بدبینی می شود.

همچنین بارها ، بچه‌ها بخاطر دیدن معرفی وب سنجاق شده در وبم ، با لحن نوشتاری خود،  خواهانِ معرفی شده‌اند. من معرفی گر نیستم. و نقل بلاگ اتفاقا سیستمی برای اینکار درست کرده. لطفا سواستفاده نکنید.

پیامهای ناشناس ، اکثرا چنانچه که دیده‌اید منتشر نمی‌شود. پیام خصوصی را هم چنانچه که رعایت کنید باز می گذارم. 

ذکر چند مورد در مورد لینک :

اول اینکه ، هرکس نسبت به وب خود مختار است.

دوم آنکه ، کسی که لینک می کند نباید به خودش اجازه دهد و بنویسد : حد خودت نگه دار. 

مگر بی ادبی ای دیده شده ،کجا ؟؟ 

هم لینکی باید به هم لینکی سر بزند و در مباحث شرکت کند. مگر لینک از روز اول متفاوت انجام پذیرفته باشد. 

پس بچه‌هایی که لینک کرده‌اند. اگر چنانچه تا یک هفته دیگر فعال نبودند ، حذف لینک می شوند. نظر از روی اجبار نمیخواهم و معلومست که نظر با اجبارا داده شده یا نه! 

به آنها ، کامنت میدهم ، هرچند خودشان باید بررسی کنند. 

در قانوننامه وبم نوشته بودم که لینک ، بصورت آزمایشی یک ماهه حداکثر انجام میشه و اگر دو طرف راضی بودند ، ادامه پیدا می‌کند ، با زمانهای مشخص!!! 

همچنین در ارسال نظر ، تمامی قوانین را مدنظر داشته باشید و از کامنتهای بچه گانه و دو حرفی پرهیز کنید. از کشیدن کلمات پرهیز کنید ، کلمات بجا استفاده کنید. چت نکنید ، و 

برای عنوان درخواست ابتدا بررسی کنید که آیا وب من با وب شما اصلا ربط و سنخیتی دارند ؟؟؟ 

بنده از مردم پهلوان کورد کرمانشاه نیرو میگیرم و محققی در زبانهای مختلف و تاریخ و جغرافیا و هستم. 

همچنین توجه داشته باشید که بیشتر شبها و گاهی صبحها به کامنتها پاسخ میدم و در حقیقت هرموقع که بشود و وقت باشد ، پس ناراحتی و دلخوری نداریم. 

همچنین مقالات من برای عموم فارسی بلدان هست و این حرف را که اینجا فقط برای دنبال کنندگان خاصی می نویسید را اصلا قبول ندارم. دنبال کردن ، حمایت هست و فکر نمیکنم که اینجوری خلاصه بشه یعنی محدود بشه. 

خوب! مورد هست که از خودش تعریف میکنه ؛ عزیز مشک آنست که خود ببوید ، نه آنکه عطار بگوید »

و یا بازهم همینطور ولی با لحن و فضایی دیگر : 

خودگویی و خود خندی ، تو عجب مرد هنرمندی! » 

در موردت و دیگران باید نظر دهند. البته نظرات منصفانه و بدور از هرگونه آلودگی! 

روزهای اول از روی سادگی درخواست دنبال میدادم آنهم بصورت عمومی نظر میدادم ولی بعدا دیدم بچه‌ها خصوصی می‌فرستند. الان با خیلی از فوت و فن ها و کدها و. آشنا شدم و همچنان رایگان مطالب تحقیقاتی ام را در وب انتشار میدم. کسانی هم که فالو کردند فقط در یک ثانیه میتوانند فالو پس بگیرند پس من احترام خاصی برای آنان قائلم ولی آمار بازدیدکنندگان برایم مهمترست. 

من از کد زیر استفاده نکرده‌ام : 

<div title="تعداد نمایش"><span>(*post_views*) نمایش</span></div> 

چون تقلبه ، ولی آمارهای وبم حقیقیه.

به متن غنی تحقیقاتی من توجه کنید و از اینکه چرا این قالب ، چرا فونت عوض نمیکنی ؟ اینرو که میگم انجام بده و پرهیز کنید. مگر من در کار شما دخالت می‌کنم ، مگر من تعیین و تکلیف کرده‌ام. پیشنهاد و انتقاد شما در صورت وم انجام میشه. مثل همین فونت که با کمک بچه‌های وارد به فونت وزیر تبدیل شد. 

جالبست و فوق‌العاده جالبه که : 

برادری در همین بلاگستان بیان از دنبال کردن اجتناب میکنه و برای من منبر میره که اینجور و آنجور ، ولی چند روز بعد در طی پیامی خصوصی از من پیج اینستا می خواهد!!! 

جالبه! 

برادر عزیز در حرم امام رضا به گفته خودش کار میکنه و دنبال قانونمند بیان نمیکنه ولی پیج اینستای منرا میخواد!!! 

در جوابش نوشتم : 

من پیج اینستا ندارم و بلدم با اینستا کار کنم ولی محیط خوبی ندارد و البته اگر صلاح باشد نصب می‌کنم ولی پیج اینستای من به چکار شما می آید ؟ 

یا چت 

یا دایرکت 

یا اینکه عکست بفرست ، ببینیم چه شکلی هستی ؟

من ، عکس در برنامه‌ها نمیگذارم و خداروشکر با نام حقیقی خودم و از شهر پهلوانان دیار کورد می نویسم. 

مجبور شدم رفع ابهام بنویسم : 

http://ashkhani.blog.ir/post/44

مطلبهایم آموزشی هست و اگر در مورد زبانهای مختلف نوشتم تنها جنبه آگاهی دهندگی دارد ، یعنی همه‌ی پستهایم چنین است. خوب اگه این مطلب رو کامل خواندی ،لطفا به خودت نگیر!! چون با جنبه‌های عمومی نوشته شده و شخص خاصی مدنظر نیست. ولی اگه دوست داری بهانه بکنی و دنبال شوندگی رو برداری ، اشکال نداره. چون من دنبال کننده‌های واقعی و خودخواسته هستم ، هرکس دنبال کنه ، دنبالش میکنم و طبق معمول برایش نظر می‌گذارم.

بجز بیان ، دو سه جای دیگه وب دارم برای آرشیو و آپلود مثل پیکوفایل.

کانال شاید زدم و فعلا معلوم نیست ، اگر کانال زدم آموزش ورد و icdl و فوت و فن در اولویت هست ،فقط هزینه میخواد و باید بمرور اضافه کنم. 

در ارسال نظر ، احترام و ادب را رعایت کنید. مثال نمیزنم ولی بنده سنی از شما بزرگترم و باید بیاموزید که با هر طیف سنی و نسلی مطابق آرمانهای اخلاقیش برخورد کنید.

از ارسال نظرات ذوقی و دو کلمه‌ای پرهیز کنید ، من در وب شما با توجه به پستی که گذاشته اید! مرتبط می‌نویسم و مبحث را باز می‌کنم ، شما هم اینگونه باشید. 

امیدوارم از این مجمل ، بخوانید حدیث مفصل. 

با نظری میتوانید ، بحث را باز کنید.

با نام حقیقی خودت کامنت بده. آدرس وبت ؟ 

چرا به کوردها توهین میکنی؟ 

دروغ میگی که ترکی!! گئت ، یالان دئمه.

ترک منم که هندوی غارتگر تویی » وب قبلیم رو امثال تو ریختند بهم ، ولی ایندفعه شده چند میلیون خرج بکنم ، حتی برم زیر بدهی ، از مراجع قانونی 

زیر کامنتت نوشته ، هرمه ، خود بیان هم تشخیص داده هرزگی کردی!!! 

آیا آیات قرآنی داخل وبم ، شعر حضرت امام ،فردوسی و بقیه مزخرفند ؟؟؟ 

همچنین : قدر زر زرگر شناسد ، قدر گوهر گوهری. 

آی پی و شما نزد من امانت میماند ، نترسید. ادامه دهید ، تو و دوستانت ، مجبورم.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها