نویسنده : اشکان ارشادی از کرمانشاه 

درخواست : سوالات آخر مطلب رو بخوانید و سپس نظر پر ارزشتان را بگذارید. همچنین گرچه بهترین نظر ، نظری هست که نوشته و بررسی بیشتری دارد ولی در چارچوب قانون بنویسید و پرهیز کنید از مقایسه های اقتصادی و ی! چون این تنها پستی برای کسب مقادیری اطلاع و نظرسنجی هست و اصلا جنبه دیگری ندارد! پس اگر خواستید بجز نام ، مطالبی را به نظرتان افزوده کنید ملاحظه کنید و خیلی از جنبه‌های دیگر را لحاظ کنید و از ذکر مواردی همچون : بنزین و غیره حتی به شوخی پرهیز کنید. اتفاقا میخواستم به پست تصویر اضافه کنم ولی نشد از دیگر آپلودسنترها استفاده کنم و از صندوق بیان هم ترجیح میدم کمتر استفاده کنم چون محدودیت ارسال فایل دارد یعنی ۵۰۰ فایل می توان آپلود و ارسال به پست کرد! بعدا تصاویری اضافه می شود. اصلا به مطلب اصلی که سوالات اصلی در آخر آمده بدون جانب داری پاسخ دهید و نام کشور را بصورت تنها درج کنید. اصلا همزمان با این پست یک پست دیگری ارسال می‌کنم با این عنوان بعداز وطنت ، کدام کشور را می پسندی تا معرفی کنم؟ » تا ضمن پاسخ شما ، آن کشور را کامل از لحاظ وسعت و غیره شرح دهم و انشاءالله پست کاملی شود. 

همچنین ، قالب را خواستید و عوض کردم تا بچه‌های موبایلی با قالب رسپانسیو بتوانند بهترین استفاده را ببرند! ولی برخی از بچه‌ها اصرار بر تعویض فونت و آواتار بنده دارند که این امری شخصی هست. همچنین عرفان خان ، مرا یاد داده و حتی گفته اگر نتوانستید تا خودم براتون درست کنم ، ولی دین و مذهب و قانون به ما آموخته که اجبار برکسی نکنیم. همچنین راضی نگهداشتن همه در فضای مجازی خیلی سخته! الان شما فونت وزیر را دوست داری ولی دیگری ساحل ، و من همین را می پسندم. و اینکه از قوالب رسپانسیو ، قالبهای دیگری را شاید جایگزین کنم و پیشنهاد شما بسیار خوبه ولی اصرار و اجبار نکنید. 

به احتمال قوی ، دنبال قالبی تمام صفحه و سفید هستم و باید جستجو کنم. 

انشاالله تا چه پیش آید. 

از وقتیکه مطالعات جغرافیایی می کردم به این فکر می کردم که اگر روزی قرار باشه که در شهر و استان خودم نباشم پس کدام استان ؟ کدام شهر ؟ محل زندگی من خواهد شد ؟ 

خوب ؛ جواب این سوال بستگی به نوع شغل و خواسته های رفاهی _ مادی و معنوی متفاوته! ولی کدام استان رو بعنوان استان مورد علاقه خودم معرفی می‌کنم ؟؟؟ 

بازهم جواب این سوال برای من بستگی به خیلی از دلایل داره و دارد! مثلا : یک استان رو بخاطر آب و هوای خوبش و یک استان رو بخاطر وسعت و پهناوریش و یک استان رو بخاطر فضای مذهبیش و. دوست دارم و بازهم جواب مشخصی ندارم. 

در حوزه زبان فارسی هم نمی توانم باز منطقه ای رو انتخاب کنم چون لهجه ها همه جالبی و زیبایی خودشان دارند و نمی توان هم با دیده تعصب و غیرت پافشاری بر استان خودم بکنم. 

در نهایت به حرف فردوسی می رسیدم که : همه جای ایران سرای منست! » 

حالا اگر بخواهم بدون حرف و حدیث یک استان یا محل جغرافیایی را بیان کنم اینگونه می شود : 

ادامه مطلب

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها