نویسنده اشکان ارشادی 

بچه‌هایی که وب من را دنبال کرده‌اند ، میتوانند مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، درخواست برای معرفی وب خود بدهند. 

برخی را که می شناسم خودم به مرور اضافه میکنم. ولی بازهم رضایت خیلی مهم است! 

این طرح پاییزه » رایگان و بدون هیچ مشکلی می باشد و در صورت صلاحدید تمدید می‌کنم. 

معرفی مختص کسانیست که هم توسط بنده و هم متقابل دنبال شوندگی صورت گرفته ، معهذا دیگر بچه‌ها نیز می توانند چنین کنند و درخواست بدهند. 

این معرفی تنها با هدف معرفی وب دوستان این فضا صورت گرفته و نفعی بحال اینجانب ندارد. 

وب ها مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند. 

معرفی وب توسط اینجانب به معنای تأیید محتوا و فعالیت وب نیست و هر وبی خودش مسئول محتوایش چه نیک و چه بد است. 

وب اینجانب ، هیچ مسئولیتی در قبال وب های معرفی شده ندارد. 

وب اینجانب ، از آنجا که تا کنون در جهت ارتقای اطلاعات عمومی قدم برداشته ، تنها از وبهای معرفی شده درخواست دارد تا در راستای کارشان دیگران را نیز یاری کنند و بخوبی پاسخگوی سؤالات دیگران باشند. 

معرفی وب ها هیچ شرط و مسئولیتی از لحاظ زمان و غیره و غیره ؛ برای اینجانب ایجاد نمی‌کند و چنانچه وبی در خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران قدم بردارد به قید فوریت حذف می‌شود و در صورت اصلاح می تواند دوباره درخواست دهد. 

فعالیت وب ها و وبسایتها با مخاطبانشان! تنها میان آنهاست و نباید موضوعی را متوجه وب اینجانب کنند. 

شیوه معرفی و زمانبندی و ترتیب و غیره و غیره در ید اینجانب می باشد ولی در نظری عمومی می توانید بیان کنید که مثلا : خواستار موردی هستید و چنانچه منطقی بچشم آید انجام می گیرد وگرنه باز نیز ذکر میکنم که وب اینجانب تصمیم خواهد گرفت چون این معرفی فعلا رایگان می باشد. 

این موارد را حتما انجام دهید : 

خواهان باید با گذاشتن نظری ، ارائه درخواست کند و با این نظر قوانین بالا را می پذیرد. یک عکس از وبلاگ و اگرهم دوست داشت از آواتارش تهیه کند و در صندوق بیان خود آپلود کند و لینکش بفرستد. ترجیحا از نمای کلی وبلاگ و بخش خانه! کل وب با قالبش پدیدار باشد. 

مقدمه ای دو خطی در مورد وبش بنویسد و ارائه دهد. 

برای دیده شدن وبش ، زیر پستهای دیگر من نظر مرتبط با پست بگذارد / ( ترجیحا از موضوعات دینی فاصله بگیرید و از طرح سوال دینی پرهیز کنید. نظری اجتماعی یا پرسشی تاریخی و زبانی بهمراه انتقاد و پیشنهاد . ). 

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها