برای درک و خواندن بهتر ، عنوانین را در فهرستی لینک میکنم تا دسترسی بهتری داشته باشید. 

تمامی نوشته های این وب و دیگر وب هایم ؛ همه وط همه نوشته های خودم می باشد و یا جمع‌آوری توسط خودم می باشد و حداقل بیشتر نوشته های خودم و قسمتهای جمع‌آوری شده را تصدیق میکنم و اکثر اطلاعات داده شده را در کتب معتبر خوانده‌ام. کپی با ذکر نام من اشکان ارشادی » اشکالی ندارد. 

توجه فرمائید که این فهرست عنوان بندی خواهدشد و به صورت یک پست ثابت ، یا آنکه در منوی بالا به صورت فهرست اضافه میگردد تا دسترسی شما به لینکها و عنوان‌ها راحتتر بشود. توجه کنید که لینکها بیشتر به همین وب مرتبط هستند ولی برای تکمیل بهتر به مقاله های وبسایت دیگرم نیز لینک داده می‌شود پس وب دیگرم در تکمیل همین وب می باشد ، همچنین از دو وب دیگری نیز در این فهرست بهره می جویم که در حقیقت بانک مقالات اینجانب اشکان ارشادی » هست. بعدها در صورت کمبود از بلاگ بیان پست برای نوشتن مقاله خریداری میکنم. از لحاظ ظاهری چنان این وبها را شبیه هم می کنم که احساس خروج از وب اشخانی » را نکنید ، همچنین بیایید خودمان از وب دیگر خودمان بانکی مشخص و صندوقی مشخص از ( تصاویر ، PDF ، Mp3 ، و Movies و غیره برای لینک گرفتن و لینک ماندگار برای استفاده خود و دیگران بسازیم. ) انواع موزیک های بیکلام و ترتیل ها و کتب الکترونیکی خود ساخته و فیلم‌های آموزشی ایجاد کنیم که پایدار باشد و مورد استفاده دیگران قرار گیرد. آرام آرام آپلود می کنیم و را استفاده را برای بقیه بچه‌های بیان باز می کنیم ، تا دیگر نگران حجم آپلودی و غیره نباشیم و از لینکهای هم در وب همدیگر استفاده می کنیم. و بعداز مدتی نام وب را در لیست بهره‌مندی از لینکهای خود برای دیگران قرار دهیم. بخشی به این منظور ایجاد می‌شود و موجبات لذت همکاری و تعاون را بچشیم. هرکس وب دیگری در بلاگ بیان به منظورات که شرح بیان شد ؛ ایجاد کرد اعلام کند تا در بخشی یا منویی به معرفی وبش در منوی مربوطه بپردازم و قید کنم مثلا : برای لینکدهی به ترتیلها شماها را بی نیاز میکند و به معرفی لینک وب و محتوای آن در دو تا پنج پاراگراف با اسکرین شات به معرفی بهتر بپردازم ، بدیهست که هیچ مسئولیتی برای اینجانب ایجاد نمی کند و چنانچه با قوانین جمهوی ایران مغایرت داشته باشد به قید فوریت حذف می‌شود و هیچ مسئولیتی پای اینجانب از ابتدا تا انتها نمیشه ! بعداز  آپلود ؛ فایل را چک و بررسی کنید و از صحت فایل از همه لحاظ مطمئن شوید. اگر تغییراتی در فایل داده‌اید حتما ذکر کنید و هر از چندگاهی  دوباره از سالمی فایل اطمینان حاصل کنید مثلا من خودم با نرم‌افزار بسیار خوبی تصویر را از روی کلیپ برداشتم و خیلی هم سالم و بی نقص بود ولی بعداز مدتی صدای خوردگی و چَغ چَغ قسمتهایی از آن بلند شد . پس ویرایش و برداشت تصویر از کلیپ را بدقت جدا کنید ، از نرم افزارهای بهتری استفاده کنید مثل : کامتازیا و فکتوری کانورتر استفاده کنید. برای تولید فیلم آموزشی از صفحه دسکتاپ از پاورپوینت ۲۰۱۶ استفاده کنید و بهترین کیفیت را خروجی بگیرید. از نرم‌افزار پینت می توانید بهترین نقاشی ها را برای  استفاده و نوشتن شعر بر روی آن ایجاد کنید. از قلم ایران نستعلیق استفاده کنید. هست ، دانلود کنید و در پوشه مربوطه بریزید و عکس نوشته های زیبا ایجاد کنید ، سپس برای صرفه جویی ، یک عکس با تکستگرام از عکسهای نمونه کوچیک و ردیفی درست کنید . خلاصه ، وب جدیدتون بشه محل نوشتن ولی برای صندوق بیانی باشه که خودمان استفاده کنیم. مثلا درون یک فایل قابل                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

مقاله ها همه برای ثبت رسمی ، دسته بندی شده و در صف قرار گرفته‌اند. ثبت کتابخانه ملی برای صوتی تصویری ها و ارشاد برای مکتوبات ، ولی چون در دسترس شما قرار گیرد فعلا اینجا می نویسم تا آپلود کتابهایم یا فروش. فعلا همه چیز مجانیه و انشاءالله خواهد ماند.  

بخش تاریخی ، تفسیر تاریخی با تجزیه و تحلیل 

مقاله ، بحران خزرها 

مقاله ، شاه بولان و یهودیت رسمی منطقه خزریه 

مقاله، نابودی خزرهای یهودی 

مقاله ، حمله مغول و اسلام 

مقاله ، تات کورمانج 

مقاله ، کوردها ، کُردان کیستند ؟ 

مقاله ، اسلام و بحران 

مقاله ، یمن اعراب کیستند ؟ 

مقاله ، بلوچ و بلوچستان 

مقاله ، پرتغالی ها و نابودی تمدن اسلامی در اندلس و پایگذارن استعمار در جهان اسلام ، موروهای مسلمان و اندلس ، پرتغال و ایران 

منگولیسم و وندالیسم 

لغات عربی فراموش شده ، با پیش درآمدی بر کوردی و فارسی 

اوزان عروضی 

علم صرف ، علم نحو ، علم تجوید 

سی و یک وزن مشهور فارسی دری ، بهمراه شناخت وزنی رباعی و دوبیتی و شرح آنان 

آرایه‌های ادبی 

علائم نگارشی 

بخش هایی از دیدگاه شخصی و زندگی خودم و 

بخش شعرهای زیبا و.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها